TANKÖNYV CSOMAGOLÓ NYÁRI MUNKA!

DOLGOZZ VELÜNK ÉS NYERJ NETTÓ 30.000 FORINTOT!

Érdekel a munka

NYÁRI MUNKA NYEREMÉNNYEL!

Dolgozz velünk 07.01. és 08.31. között legalább 20 műszakot, és máris tiéd lehet az 5 db nettó 30 ezer forint nyeremény!

Plusz az utazáshoz céges buszt biztosítunk Neked a Népligettől.

A munkakörnyezet modern és jól felszerelt: szekrények, szendvicsautomata és zene, hogy biztosan jól teljen a munka.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK?

A feladat szuper egyszerű! Megadott lista alapján termékek (tankönyvek) összeválogatása, csomagolása, anyagmozgatás (ne ijedj meg, nem nehéz)

MIT VÁRUNK TŐLED?

Töltsd be a 16. életéved. Felnőttek és diákok jelentkezését is várjuk! Emellett fontos, hogy munkádra igényes legyél.

Korábban szerzett tapasztalat előny!

Ha betöltötted a 16. életéved akkor már jelentkezhetsz is! Felnőttek és diákok jelentkezését is várjuk! Emellett fontos, hogy munkádra igényes legyél.

MIÉRT VELÜNK, AZ EUDIÁKOKKAL DOLGOZZ?

Fizetés beosztástól függően:

Bruttó 1150 Ft/óra + műszakpótlékok + utazástámogatás.

Plusz, ha velünk dolgozol, esélyes lehetsz nettó 30 ezer forint nyereményre is. Ajá

Nem találtad meg, ami tetszik? Keress tovább az euDiákok weboldalon!