Mérnök gyakornokokat keresünk!

Csatlakozz te is, és válj a jövő részesévé!

Légy részése te is a Samsung SDI Magyarország kreatív ipartechnológiai fejlesztéseinek!

Ha szakmai gyakorlati helyet keresel, akkor ez a te tereped!

Érdekel a munka

Ismerd meg gyakorlatban, mi is az az IPAR 4.0!

Ha egy olyan gyakornoki munkát keresel, ahol kamatoztathatod eddigi tudásod és fejlesztheted a gyakorlatban is, akkor a vágyaid most valósággá válhatnak!

Dolgozz az euDiákok Iskolaszövetkezet által, segíts a folyamatos fejlesztésekben,
és szerezz igazi tapasztalatot!

Partnerünk újratölthető akkumulátorokat gyárt az IT-szektor, a gépjárművek
és az energiatároló rendszerek (ESS) számára, továbbá olyan anyagokat
állít elő, amelyek a legfejlettebb félvezetők, kijelzők és napelemek
előállításhoz szükségesek.

Ezekre a feladatokra keresünk gyakornokokat

HR Gyakornok

Mérnök gyakornok

Gépész- villamosmérnök gyakornok

Vegyészmérnök gyakornok

Mit várunk tőled?

  • Aktív vagy passzív (25 éves korig) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Tanulmányok folytatása BSc utolsó éven, vagy MSc utolsó éven gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, járműmérnök, vegyészmérnök mechatronikai, logisztikai mérnök, minőségbiztosítási mérnök vagy HR szakon
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Erős excel ismeret
  • Önállóság, jó kommunikációs képesség, csapatmunka, kreativitás, jó problémamegoldó képesség, jó alkalmazkodóképesség
  • Előnyt jelent a robottechnológia, mechatronika, PLC ismerete
  • A munkához folyékony magyar nyelvtudás szükséges!

Mit várhatsz tőlünk?

  • Szuper karrierlehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra
  • Betanulást segítő mentorprogram
  • Empatikus vezetők
  • Modern munkakörnyezett
  • Próbaidő után cafeteria
  • Csapatépítő programok
  • Bérezés: br. 270.000 Ft – 550.000 Ft között

  • Modern munkakörnyezet
  • Tervezhető beosztás (Hétköznaponként 8:00-16:40, minimum heti 3 TELJES nap vállalása)
  • Cégesbusz, a munkába járáshoz
  • Egyszeri napi étkezés
  • Órabér: br. 1765 Ft/óra

Hol fogsz dolgozni?

A Samsung SDI Magyarország Zrt. piacvezető a kreatív technológiai megoldások és az innováció területén.

Partnerünk nyitott a hosszú távú együttműködésre az egyetemi diploma megszerzése után!

A munkavégzés helye Göd, céges buszok visznek dolgozni Budapest és a környékbeli települések több pontjáról!

Nem találtad meg, ami tetszik? Keress tovább az euDiákok weboldalon!