CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

 mérnök
GYAKORNOKOKAT
KERESÜNK!

CSATLAKOZZ TE IS, ÉS VÁLJ A JÖVŐ RÉSZESÉVÉ!

Légy részése te is a SAMSUNG SDI Magyarország kreatív ipartechnológiai fejlesztéseinek!

Ha szakmai gyakorlati helyet keresel, akkor ez a te tereped!

A SAMSUNG SDI gyakornoki pozíciói Téged várnak Gödön.

Ismerd meg gyakorlatban, mi is az az IPAR 4.0!

Ha egy olyan gyakornoki munkát keresel, ahol kamatoztathatod eddigi tudásod és fejlesztheted a gyakorlatban is, akkor a vágyaid most
valósággá válhatnak!

Dolgozz az euDiákok Iskolaszövetkezet által, segíts a folyamatos fejlesztésekben,
és szerezz igazi tapasztalatot!

Partnerünk újratölthető akkumulátorokat gyárt az IT-szektor, a gépjárművek
és az energiatároló rendszerek (ESS) számára, továbbá olyan anyagokat
állít elő, amelyek a legfejlettebb félvezetők, kijelzők és napelemek
előállításhoz szükségesek.

Ezekre a feladatokra keresünk gyakornokokat

A Samsung SDI , Winding, Assembly, Innovation Formation, Formation, Pack vagy Stack területén az összes vizuális SOP elkészítése, különböző folyamatok képekkel való standard ábrázolása.

A munka irodatérben történik.

A projekt előreláthatóan minimum 6 hónapig tart.

Milyen elvárásaink vannak a jelöltek felé?

  • Aktív vagy passzív (25 éves korig) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Tanulmányok folytatása BSc másodéven, vagy MSc első éven gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, járműmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnökinformatikus szakon
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Erős excel ismeret
  • Önállóság, jó kommunikációs képesség, csapatmunka, kreativitás, jó problémamegoldó képesség, jó alkalmazkodóképesség

  • Előnyt jelent a robottechnológia, mechatronika, PLC ismerete

  • A munkához folyékony magyar nyelvtudás szükséges!

  • Tanulmányok folytatása BSc harmadéven, vagy MSc első éven gépészmérnök vagy villamosmérnök szakon

HOL FOGSZ DOLGOZNI?

A Samsung SDI Magyarország Zrt. piacvezető a kreatív technológiai megoldások és az innováció területén.

Partnerünk nyitott a hosszú távú együttműködésre az egyetemi diploma megszerzése után!

A munkavégzés helye Göd, céges buszok visznek dolgozni Budapest több pontjáról!

Mit kinál neked a program?

A Samsung SDI Magyarország Zrt. csapatában igazi innovatív iparágban tanulhatsz, és fejlesztheted azt.

Személyes mentor támogatja nap mint nap a szakmai fejlődésedet.

Órabér: Br. 1322 Ft/óra

A céges busz mellett napi egyszeri étkezés is biztosított koreai és magyar étellel.

TERVEZHETŐ BEOSZTÁS

 A munkavégzés hétköznaponként 8 órától 16.40-ig tart.

Hetente minimum 3 nap vállalása kötelező!